Modimodi to nowy sposób meblowania. Dzięki konfiguratorowi wpasujesz mebel w nieoczekiwaną przestrzeń. To między innymi...

Meble do przechowywania dla małych biuri przestrzeni coworkingowych

Małe i micro biura, najczęściej spotykane w coworkingowych akwariach, są gospodarowane pod korek generycznymi meblami katalogowymi – blatami, fotelami, kontenerkami, nie zapewniając wystarczającej ilości miejsca do przechowywania.

Jeśli nawet zmieścisz tam jakąś szafkę, to często dopasowaną jak kwiatek do kożucha i nadal Twój zespół nie schowa do niej wszystkiego, co potrzebuje być schowanym. Piętrzące się dokumenty, papiery, bałagan na biurku, ginące wśród papierów szpargałki czy segregatory rozpraszają i często stanowią zagrożenie dla tajemnic firmowych.

Klasyczny proces meblowania z meblarzem jest drewniany, a przecież nie wszystkie dokumenty i przedmioty niezbędne do rozwijania biznesu trzymasz cyfrowo w laptopie. Konsolidując opisane realia z potrzebami, zaprojektowaliśmy unikatową ofertę mebli na wymiar dla małych biur i przestrzeni coworkingowych.

Uber dopasowane meble z konfiguratora meblowego online – nie zmarnuj ani centymetra.
Dopasowuj wymiary, kolory, krawędzie. Baw się i korzystaj!

Wpasuj meble w nietypowe, nieoczekiwane i zaskakujące miejsca. W luki i wszelkie wolne skrawki przestrzeni. Z konfiguratorem meblowym Modimodi to możliwe.

Dobieraj kolory wg psychologii kolorów lub rozjaśniaj wnętrze białym. Wspieraj budowanie korzystnego doświadczenia przebywania w Twoim biurze.

Czy borykasz się z którymś z tych problemów?

Korzyści oferty

Grupy docelowe

Ofertę przygotowaliśmy w oparciu o wywiady i obserwacje użytkowników małych biurowych przestrzeni. Sprawdziliśmy jak się czują w przestrzeni, jak z niej korzystają, jakie problemy napotykają podczas korzystania z niej. Insighty i wnioski będące inspiracją do powstania tej oferty to zweryfikowany głos realnych użytkowników.

Kategorie produktowe

Do wnękNa parapetSkrytkowe na szyfrPod biurka i blatyNa biurka i blatyRozszerzające powierzchnię blatówWisząceNadstawki dużeNadstawki małeKontenerki pod biurkoŁawki

Do wnęk

Wypełnij dowolną wnękę w Twojej części przestrzeni coworku meblem do przechowywania. Korzystaj z pełnej gamy dekorów, drzwi, drzwi na kluczyk i zamek szyfrowy, drzwi dwudzielnych i szuflad. Odzyskaj cenną przestrzeń i wykorzystaj ją do przechowywania dowolnych rzeczy. Z uwagi na największy na rynku zakres wymiarów konfiguratora Modimodi, jesteś w stanie zagospodarować naprawdę nieoczekiwane i nietypowe wnęki.

Na parapet

Wyciśnij jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania ze swojego akwarium. Wstaw mebel na wymiar w zupełnie nieoczekiwaną przestrzeń. Przykłady? Zagospodaruj niewykorzystane miejsce oknami, nie tracąc ich powierzchni lub zasłoń meblem nieotwierane okno – na przykład to południowe, które robi Ci z biura piekarnik. Skonsultuj nośność parapetu z administracją budynku. Produkt może wymagać podparcia parapetu dla bezpiecznego posadowienia.

Skrytkowe na szyfr

Zaoferuj swoim pracownikom i Klientom hotdesk możliwość przechowania prywatnych rzeczy we współdzielonych przestrzeniach, jednocześnie wpasowując się idealnie rozmiarem i kolorem mebla w zagospodarowaną już przestrzeń oraz elastycznie projektując wielkość szafek dla użytkowników coworkingu. Ludzie nie chcą trzymać zestawu segregatorów w swojej szafce, więc nie musi być Taaakaa duża. Dopasujesz wielkość pojedynczej szafki do realnych potrzeb. Rzadko kto potrzebuje przechowywać gabaryty wielkości torby podróżnej, a faktyczne potrzeby spowodują zmniejszenie mebla.

Pod biurka i blaty

Wiele przestrzeni, zwłaszcza na mniej używane rzeczy znajdziesz pod stołami, szczególnie gdy te zestawione są ze sobą w większe układy. Pod linią styku sąsiadujących ze sobą biurek jest masa przestrzeni, do której można wsunąć mebel na wymiar lub… wjechać nim jeśli wybierzesz opcję na kółkach. Trwały laminat wytrzyma majtających nogami użytkowników, a rzeczy będą bezpieczne. Projektując ten mebel inspirowaliśmy się kuframi podróżnymi.

Na biurka i blaty

Masz duże biurko, przy którym pracujesz na małym laptopie, otaczając się stosami segregatorów, papierów, tacek i przesyłek z ostatniego miesiąca, a wszystkich na bieżąco potrzebujesz? Ułóż pilne rzeczy na meblu postawionym przed sobą i miej je zawsze uporządkowane w zasięgu ręki. Jednocześnie oddzielisz się od innych użytkowników biura mini ścianką.

Rozszerzające powierzchnię blatów

Jeśli potrzebujesz zwiększyć rozmiar dostępnego blatu na rysunki, projekty, rozwijanie jakichkolwiek rulonów czy rozkładanie moodboardów, możesz dostawić z wybranej strony szafkę, która z jednej strony będzie w sobie przechowywać biuro szpargały, a na sobie zwiększy znacząco przestrzeń blatu, przy którym ją postawisz.

Wiszące

Oczywiście meble mogą być też wiszące. Dzięki temu nie zajmą zbyt cennej powierzchni podłogi oraz blatów. To jeszcze większy potencjał na nową przestrzeń do przechowywania. Ustal wysokość tak, aby nikt nie uderzał głową, mijając taki nietypowy mebel. Przykręć je z pomocą pracownika technicznego coworku do stabilnej ściany. To taki Twój dopasowany pawlacz biurowy.

Nadstawki duże

Nadstawka duża to półka na biurko (szafka bez podłogi) zajmująca jego większą część lub zlicowana z rozmiarem blatu. Możesz odgrodzić się od otoczenia tworząc ze swojego biurka rodzaj sekretarzyka lub podwyższając dużą część blatu, tworząc jednocześnie pod meblem dużą przestrzeń do przechowywania. Od Twoich potrzeb zależy, jak podzieloną.

Nadstawki małe

Nadstawka mała to półka na biurko (szafka bez podłogi) zajmująca jego minimalną część, przeznaczona do umieszczenia ekranu laptopa na ergonomicznej wysokości. Zaoferuj swoim Klientom wachlarz opcji do wyboru dopasowany do ich wzrostu, tak aby mogli pracować w zdrowej pozycji, nie grożącej bólami odcinka szyjnego kręgosłupa.

Kontenerki pod biurko

Ten standardowy i znany w większości biur mebel, okraszony magią Modimodi może w końcu zakończyć Twoje poszukiwania perfekcyjnego kontenerka sukcesem. Dopasuj go do swojego biura i potrzeb, otrzymując unikatowy mebel. Potrzebujesz więcej szuflad, wyjątkowego koloru lub większej kubatury do przechowywania, bo ma to być tylko jedyny mebel do przechowywania w biurze?

Ławki

Ławki biurowe, łączące w sobie funkcje siedzenia oraz przechowywania. Ławka staje się skrzynią do przechowywania firmowych skarbów. Drzwi mogą mieć zamek, a sam mebel – kółka lub nóżki.

Korzyści oferty

Mebel tygodnia

Meble na wymiar z konfiguratora

Wybierz kategorię meblową lub mebel z poniższej listy i skonfiguruj go pod swoje wymagania w wygodnym konfiguratorze.

Modimodi - Create furniture now