Gwarancje Modimodi

Meble Modimodi to efekt pracy zespołu. Dopracowaliśmy szczegóły w najmniejszych detalach. Każdy aspekt produktu jakim jest mebel Modimodi został przeanalizowany, a miejsca w których mogą powstać niedokładności poddawane są szczególnej obserwacji i kontroli.

Każdy mebel Modimodi jest szczegółowo oglądany przez wysłaniem Ci go. Doświadczony pracownik kontroli jakości obserwuje każdy jego element składowy w poszukiwaniu uszkodzeń, tak aby element które do Ciebie dotrą były najwyższej jakości. Jego praca jest dokumentowana na stanowisku pakowania 3ma kamerami 4K, co dodatkowo podnosi już wysoką pewność zespołu Modimodi, że meble które wysyłamy do naszych Klientów są wolne od wad i uszkodzeń.

Każdy mebel to nie tylko efekt pracy zespołu objęty gwarancją produktu, ale również zestaw komponentów składowych i procesów które w efekcie pozwalają dostarczyć Ci wymarzony mebel. Dlatego gwarancję ogólną podzieliliśmy na rozdziały:

Gwarancja jakości produktu

To gwarancja ogólna na jakość produktu jako całość i komplet wszystkich jego elementów składowych. Kontrola jakości mebla Modimodi to proces kompleksowo spoglądający z uwagą i pietyzmem na każdą jego część. Paczka którą Ci wysyłamy jest wypełniona skontrolowaną jakością.
Gwarancja wymiaru
Korzystając z nowoczesnego parku maszynowego i cyfrowej przygotowalni produkcji z elementami Industry 4.0, jesteśmy pewni, że meble Modimodi zawsze trzymają pion i wymiary zgodne z Twoim zamówieniem. Na etapie przygotowania produkcji mebla Modimodi wymiary elementów definiujemy z dokładnością do setnych części milimetra. Dokładność wykonawcza jest na poziomie dziesiętnych części milimetra. A Polska Norma definiuje dokładność elementów do 1,5 milimetra. Przekraczamy w tym obszarze normy, będące standardem rynkowym, kilkunastokrotnie na korzyść Ciebie – przyszły właścicielu mebli Modimodi.
Wszystkie formatki są nawiercane maszynowo z identyczną dokładnością jak wymiarowanie elementów. To zapewnia łatwość składania i dopasowanie elementów jak w renomowanych klockach dla dzieci.

Gwarancja materiału i wykończenia krawędzi

Nasze meble wykonujemy tylko z markowych komponentów, sprawdzanych od wielu lat przez naszych partnerów produkcyjnych i specjalistów od których uczyliśmy się meblarskiego fachu pracując nad przygotowaniem marki i mebli Modimodi. Ale uczymy się każdego dnia, aby meble Modimodi były jeszcze lepsze.
Korzystamy z płyt meblowych Egger, Swisskrono i Pfleiderer i markowych obrzeży producentów. To daje nam swobodę zapewnienia Cię o jakości mebli Modimodi, bo stoimy na sprawdzonym fundamencie wyselekcjonowanych dostawców ich elementów składowych.
Każdy element składowy mebla jest kontrolowany wizualnie i fizycznie po odbiorze z produkcji, a przed wysłaniem go do kupującego. Kontrola odsiewa formatki z uszkodzonymi powierzchniami i krawędziami przypadkowo wyszczerbione lub zahaczone we wcześniejszych etapach produkcji.
Akceptowalny na tym etapie rozmiar wyszczerbienia to 2mm2. Na tym etapie wyłapujemy wszelkie uszkodzenia które mogłyby zakłócić Ci radość korzystania z mebla Modimodi.
Proces ten razem z procesem uszykowania dodatków i paczki kurierskiej jest dokumentowany trzema kamerami 4K

Gwarancja ceny

Cena produktu wyliczona przez kalkulator zawiera wszelkie koszty składowe, które poniesiesz do momentu dostarczenia Twojego nowego mebla pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Unii Europejskiej. Wszelkie formatki składające się w mebel, okucia, kołki, śrubki i wkręty, zawiasy i inne akcesoria, wraz z opakowaniem i kosztami wysyłki kurierskiej.
Cena wyliczona przez kalkulator nie obejmuje ceny montażu i posadowanie Twojego nowego mebla Modimodi, a usługa ta jest dostarczana przez podmioty trzecie.

Gwarancja dodatków

Dodatki niezbędne do złożenia Twojego nowego mebla Modimodi są ustandaryzowane i konfekcjonowane do wysyłki zgodnie z wymaganiami technicznymi. Kompletacja dodatków jest przeliczana na dwie pary oczu i zawsze dodajemy po dwa dodatkowe elementy z typu w przypadku naszych pomyłek, zagubienia lub usterki. Dwie sztuki ekstra nie dotyczą zawiasów i prowadników zawiasów.

Gwarancja opakowania

Opakowanie mebli Modimodi jest tak zaprojektowane, aby Twój nowy mebel, otoczyć bezpieczeństwem i pewnością, że dotrze on do Ciebie w takim stanie jak Ci go wysłaliśmy oraz w jakim chcemy abyś go otrzymał. Gruba, pięciowarstwowa tektura, opaski i klamerki pochodzą z recyklingu.

Gwarancja wysyłki

Wszystkie nasze paczki wysyłamy firmą kurierską, każda z nich ma swój numer listu przewozowego, dzięki czemu możesz łatwo i szybko ustalić na którym etapie podróży do Ciebie jest Twój nowy mebel.

Modimodi - Create furniture now