Plecy mebla są z płyty o pełnej grubości. To wiele daje.

Meble Modimodi zostały zaprojektowane z plecami z pełnej płyty meblowej.

Dzięki temu projektujący ma dostęp do pełnej gamy kolorów i dekorów dla tego elementu składowego mebla. To zwiększa masę, sztywność oraz stabilność mebla i daje cały wachlarz możliwości w pełniejszym kolorowaniu bryły mebla. Plecy najczęściej są zasłaniane przez wachlarz chowanych do mebla książek, zastawy i szpargałków, my jednak dajemy możliwość ich pokolorowania.

Tutaj też dwa skrajne kolory dadzą przeciwstawne efekty. Biały odchudzi bryłę jeszcze bardziej, wzmacniając przykładowo efekt użycia białych krawędzi, a czarny da efekt czarnej dziury. Ale to tylko początek przygody w projektowanie własnego nowego mebla na wymiar Modimodi. W meblach Modimodi nie używamy żadnej dykty, płyty HDF i innych tego typu produktów.

Meble Modimodi zostały zaprojektowane z plecami z pełnej płyty meblowej o pełnej grubości osadzanych w ramach bryły mebla. Dzięki temu stabilność boczna mebla jest nieporównywalnie większa niż w meblach produkowanych według standardów rynkowych. Nie nakładamy tam żadnych dykt czy cienkich płyt mocowanych gwoździkami. Plecy są elementem konstrukcyjnym zwiększającym maksymalne możliwe obciążenie mebla w nacisku od góry. Można na nim postawić coś ciężkiego, na meblu z odpowiednią ilością podziałów środkowych można stanąć.

Modimodi - Create furniture now