Koloruj wyjątkowo. Również krawędź każdego elementu.

Szerokie możliwości wyrażenia siebie przez przyszłych użytkowników samodzielnie projektowanych mebli na wymiar to priorytety jakimi kieruje się konfigurator meblowy Modimodi.

Meble Modimodi sam zaprojektujesz tak, aby oprócz wygody realizacji potrzeby przechowywania kłaść nacisk na potrzebę wyrażenia swojej kreatywności, potrzebę dopasowania kolorystycznego do gustów użytkownika, do kolorystyki jego wnętrza, w którym mebel Modimodi będzie żył i służył czy do koloru mebli które w aranżowanej przestrzeni już istnieją. Dodatkową atrakcją jest zestaw dekorów pozwalający realizować założenia z zakresu psychologii kolorów.

Meble Modimodi możesz zaprojektować tak, aby również krawędź każdego elementu składowego mebla – formatki meblowej mogła być pokolorowana indywidualnie. Pamiętaj! Użycie koloru kontrastowego podkreśla bryłę mebla w przestrzeni.

Przykładem, który najczęściej stosujemy w ekspozycyjnych meblach jest czarna lub grafitowa krawędź na jasnych meblach. Daje efekt zawieszonej w przestrzeni siatki mebla, optycznego cukierka, przedmiotu nietypowego, zwłaszcza w jasnym wnętrzu. To przykład kontrastowego akcentu, ale zaprojektuj własny zgodnie ze swoim pomysłem. Białe krawędzie idealnie odchudzają optycznie bryłę mebla. Nawet duży mebel staje się lekką chmurką, duszkiem.

Krawędzie formatek meblowych to również przestrzeń konsensusu upodobań kolorystycznych o mniejszej wadze niż pojedyncze formatki pomiędzy użytkownikami tego mebla. To również miejsce eksperymentów kolorystycznych, które możesz prowadzić w przestrzeni używania mebli Modimodi w mikro skali.

“Moje rzeczy są na zielonej półce, a Twoje na niebieskiej” – kolory krawędzi można wykorzystywać również do oznaczania półek kolorami w zależności od funkcji, zawartości lub właściciela. Półka może mieć własny kolor, ale również krawędź może go mieć.

Każdy kolor płyty możesz również wykorzystać jako kolor krawędzi. Spróbuj samodzielnie!

Modimodi - Create furniture now