Modimodi – Markowe meble na wymiar online

Konfigurujesz swój nowy mebel który szybko wysyłamy do Ciebie w płaskich paczkach. Tylko tyle i aż tyle.

Wykorzystuj każdy centymetr przestrzeni

To największa zaleta Modimodi – z konfiguratorem online dokładnie zaplanujesz każdy centymetr przestrzeni. Każdy z nas doskonale rozumie, jak istotna jest dobrze zagospodarowana powierzchnia.Sprytne i efektywne wykorzystanie każdego zakamarka potrafi zmienić jakość życia.

Dysponujesz małą przestrzenią? Tym bardziej docenisz to, jak wspaniale Modimodi pozwoli Ci efektywnie wykorzystać każdy zakamarek, jednocześnie tworząc gustowne połączenie z innymi meblami. Zyskasz w ten sposób dodatkową przestrzeń do przechowywania – to wartość nie do przecenienia!

Jak szybko ożywić wnętrze? Zadbaj o kolorowe detale!

Przekonaj się, że hasło “detale tworzą całość” ma wielką moc. Z kolorowymi frontami Modimodi łatwo ożywisz każde wnętrze. Odważna czerwień, a może kitesurfingowy żółty? Śmiało miksuj kolory, łącz je z nieoczywistymi rodzajami drewna i klasykami. Inspiracje znajdziesz na naszych wizualizacjach, a zrealizujesz je w konfiguratorze mebli online.

Unikatowe meble – bo Twoje!

Ty od początku do końca tworzysz swoje meble po swojemu. Dodaj do swojego wnętrza unikalne meble, niepowtarzalne, dopasowane przez Ciebie dla Ciebie. Jeśli nie satysfakcjonują Cię sztampowe i oczywiste rozwiązania, koniecznie wypróbuj konfigurator mebli Modimodi i zobacz, jak potrafią zmienić się Twoja przestrzeń.

Spróbuj. Wybierz mebel z biblioteki i zacznij konfigurować

Oszczędzasz pieniądze.

Domebluj, przemebluj, nie kupuj wszystkich nowych mebli – po prostu dodawaj nowe do tych, które już masz, udoskonalając, uzupełniając, wzbogacając, poprawiając i sprawiasz, że Twoja przestrzeń staje się bardziej nowoczesna.

To zdecydowana oszczędność pieniędzy! Jeśli planujesz remont, a masz ograniczone środki, Modimodi jest idealną opcją dla Ciebie. Jakość i styl są wkalkulowane w cenę każdego Twojego projektu.

Zyskujesz czas

Projektowanie zajmuje chwilę, a my stajemy na głowie, by zamówienie trafiło do Twoich rąk szybko.

Oczekuj dostawy w ciągu 10 dni roboczych, Wszystko po to, aby cieszyć się ze swoich nowych mebli jak najszybciej.

Wiemy, ile dają radości, więc uszczęśliwiamy w tempie ekspresowym!

Zyskujesz jeszcze więcej czasu

Poszukiwanie idealnych mebli zajmuje tylko chwilę… przed komputerem. Z Modimodi, w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu, szybko i łatwo zaprojektujesz swoje wymarzone meble. Dokładnie takie, jakie chcesz. Zyskasz czas, by spędzać go na swoich pasjach, z rodziną lub inaczej – jakkolwiek lubisz.

Meble markowe

Meble Modimodi są zaprojektowane, wykonane z materiałów wysokiej jakości, obejmuje je rękojmia i gwarancja. Zostaniemy z Tobą na długo!

Przeczytaj o tym, jak domeblować przestrzeń – dodać meble, do tych które już posiadasz
Zobacz bibliotekę realizacji
Zobacz bibliotekę mebli
Przejdź do konfiguratora

Modimodi - Create furniture now